Inzerce čepice, kšiltovek, klobouků a jiných pokrývek hlavy

V celé ČR a kategorii Oděvy, obuv, šperky/Čepice, kšitovky, klobouky jsou 4 inzeráty.

Ručně pletený set - baret a návleky

Ručně pletený set z ombré příze s jemným třpytivým vláknem v barvách - krémová a tlumená růžová. Velikostně se hodí pro drobnou štíhlou dámu, klidně může být i dívčí. Čepice pasuje na obvod hlavy 54/55 cm, průměr čepice je 27 cm. Délka návleků 32 cm, obvod tunelu návleku 18 cm. Osobní předání možno domluvit Praha, Brno, Břeclav, Hodonín. Odeslání do ČR a na Slovensko, poštou nebo Zásilkovnou, cenu za odeslání sdělím do zprávy.

Lenka | 22.12.2021 | 34860

Odpovědět  

688,-

Ručně pletený set - baret a návleky

Háčkované čelenky v jakékoliv barvě

Dobrý den, nabízím ručně háčkované čelenky v jakékoliv barvě a velikosti Cena 115 Kč

Lenka Tučková | 30.12.2020 | 30435

Odpovědět  

115,-

Háčkované čelenky v jakékoliv barvě

Kožený klobouk

Pro všechny kovboje, vyznavače country, westernu, rodea, jezdectví na koních, rančery, choppery, apod. nabízíme perfektní westernové kožené klobouky, australáky, širáky a sombrera z vysoce kvalitní hovězí kůže. Díky jemnému ohebnému drátku po obvodu klobouku, se všechny klobouky dají tvarovat podle potřeby. Klobouky jsou navíc impregnované, takže nepromokavé a na přání může být každý z modelů opatřen i stahovací koženou šňůrkou pod bradou. Kterýkoliv model koženého klobouku lze zhotovit na zakázku. Stačí si vybrat a zaslat nám obvod vaší hlavy. Buďte něčím výjimečným a okouzlete vaše okolí jedinečnou pokrývkou vaší hlavy ve formě designově povedených kožených westernových klobouků, širáků, sombrer nebo australáků Nabízené kožené klobouky jsou vysoké kvality a jsou vyráběny z poctivých materiálů, jakým je například hovězí kůže. Už tyto materiály zaručují perfektní přírodní design, neotřelý vzhled a hlavně vysokou kvalitu a délku životnosti.

Lucie | 24.9.2020 | 28804

Odpovědět  

1 400,-

Kožený klobouk

Čepice Smet

Prodám čepici Smet speciality. Původní cena 2.100,-Kč. Nenošená, nevhodný dárek.Hodí se spíše pro kluky.Mohu dodat i s taškou ed Hardy.

26.1.2010 | 1766

Odpovědět  

1 000,-

Čepice Smet